x
cs
en

Pokoj Prastrýce Josefa escape room

PILSEN UNLOCKTHEDOOR
10.02 REVIEWS
More about this escape room
V našem únikovém pokoji se ocitnete na návštěvě u prastrýce Josefa. Josef je milý pán, ale s přibývajícími lety trochu zapomnětlivý. Dnes ale více, než obvykle. Poté, co jste se pohodlně usadili do křesla a vypili si společně šálek čaje, se strýc zvedl, zaklapl za sebou dveře a odešel neznámo kam. Co teď? Naštěstí víte, že někde v bytě nechává náhradní klíč a všude okolo má nápovědy, aby nezapomněl, kam ho ukryl. Protože je ale opravdu popleta, čeká vás i pár nástrah a slepých uliček. Pokud se vám podaří do hodiny nápovědy vyluštit, klíč najdete,dostanete se pryč včas a pravděpodobně i zjistíte, kam prastrýc tak pospíchal.
BOOK NOW!
Contact
Address: Zahradní 173/2 326 00 Plzeň 2-Slovany-Východní Předměstí
Phone: +420 778 038 368
Category
REVIEWS
MAP VIEW
Who where you with?
Spouse
Family
Friends
Colleagues
Game Master
Storyline of the game
Quality of the location
Visuals
Do you recommend it to others?
Name*
E-mail
Written review*

Reviews of Pokoj Prastrýce Josefa escape rooms

2 ratings on Pokoj Prastrýce Josefa Escape Room
Zajímavá hra i ochotná obsluha. Limit jsme o čtvrt hodiny nestihli, ale zasekli jsme se zhruba stejnou dobu na jedné hádance, kde to možná nebylo nutné :-) Nevadí, těšíme se na další místnost.
Perfektní zážitek. Přesto, že jsme potřebovali nápovědu a nestihli jsme limit, tak to bylo skvěle vymyšlené a určitě se podíváme do další místnosti. :-)

Nearby Escape Rooms

Myslíte, že se dá za hodinu zachránit celý svět? Určitě, pokud máte stroj času! Pronikněte do utajovaného projektu, jehož sestrojení nařídil sám Diktáto...
READ MORE!